SBCHE63R9J
SBCHE63R9J TE Connectivity Passive Product
product-6-1623732-1.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 3.9 OHM 5% 7W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Package / Case: Axial, Radial Formed
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.315" x 0.276" Rectangular x 1.496" L (8.00mm x 7.00mm x 38.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 3.9 Ohms
auf Bestellung 904 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBCHE63R9J TE Connectivity Passive Product
Description: RES 3.9 OHM 5% 7W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Package / Case: Axial, Radial Formed, Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.315" x 0.276" Rectangular x 1.496" L (8.00mm x 7.00mm x 38.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 3.9 Ohms.
Weitere Produktangebote SBCHE63R9J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBCHE63R9J Hersteller : TE Connectivity / CGS NG_DS_1773278_F-726079.pdf Wirewound Resistors - Through Hole 3.9 Ohms 5% 400ppm 7.0 Watt SBC