SBCHE74K7J
SBCHE74K7J TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773278&DocType=DS&DocLang=English
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 4.7K OHM 5% 7W AXIAL
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial, Radial Formed
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.984" L (10.00mm x 9.00mm x 25.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Part Status: Active
Resistance: 4.7 kOhms
auf Bestellung 997 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBCHE74K7J TE Connectivity Passive Product
Description: RES 4.7K OHM 5% 7W AXIAL, Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Radial Formed, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.394" x 0.354" Rectangular x 0.984" L (10.00mm x 9.00mm x 25.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Part Status: Active, Resistance: 4.7 kOhms.