Produkte > KNOWLES SYFER > SBSGC5000473MXT
SBSGC5000473MXT
SBSGC5000473MXT Knowles Syfer
SBSG-SBSGC-10A.ashx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 500V 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 39dB @ 100MHz
Height (Max): 0.104" (2.64mm)
Capacitance: 0.047 µF
Current: 10 A
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSGC5000473MXT Knowles Syfer
Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 500V 1812, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 39dB @ 100MHz, Height (Max): 0.104" (2.64mm), Capacitance: 0.047 µF, Current: 10 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSGC5000473MXT SBSGC5000473MXT Hersteller : Knowles Syfer Page17_EMICatalog.pdf EMI Filter Circuits .047 UF 500V 28MHZ
auf Bestellung 42 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SBSGC5000473MXT SBSGC5000473MXT Hersteller : Knowles Syfer SBSG-SBSGC-10A.ashx Description: CAP FEEDTHRU 0.047UF 500V 1812
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 39dB @ 100MHz
Height (Max): 0.104" (2.64mm)
Capacitance: 0.047 µF
Current: 10 A