Produkte > KNOWLES SYFER > SBSGP1000104MXT
SBSGP1000104MXT
SBSGP1000104MXT Knowles Syfer
SBSG.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
EMI Filter Circuits 100V 0.1uF X7R 20% 5.25x3.2mm Pi Filter
auf Bestellung 429 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSGP1000104MXT Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 0.1UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 0.1µF, Height: 0.104" (2.64mm), Attenuation Value: 39dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSGP1000104MXT SBSGP1000104MXT Hersteller : Knowles Syfer SBSG.pdf Description: FILTER LC(PI) 0.1UF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 0.1µF
Height: 0.104" (2.64mm)
Attenuation Value: 39dB @ 100MHz
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 5 A
auf Bestellung 465 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 0.1µF
Height: 0.104" (2.64mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 5 A