Produkte > KNOWLES SYFER > SBSGP2000683MXT
SBSGP2000683MXT
SBSGP2000683MXT Knowles Syfer
SBSG.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 0.068UF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 0.068µF
Height: 0.104" (2.65mm)
Attenuation Value: 39dB @ 100MHz
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 5 A
auf Bestellung 258 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSGP2000683MXT Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 0.068UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 0.068µF, Height: 0.104" (2.65mm), Attenuation Value: 39dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 5 A.
Weitere Produktangebote SBSGP2000683MXT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSGP2000683MXT SBSGP2000683MXT Hersteller : Knowles Syfer SBSG.pdf Description: FILTER LC(PI) 0.068UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 0.068µF
Height: 0.104" (2.65mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 5 A
Produkt ist nicht verfügbar
SBSGP2000683MXT SBSGP2000683MXT Hersteller : Knowles Syfer SBSG.pdf EMI Filter Circuits 200V .068uF 20% X7R 5.25x3.2mm Pi Filter