Produkte > KNOWLES SYFER > SBSGP5000103MXT
SBSGP5000103MXT
SBSGP5000103MXT Knowles Syfer
SBSG.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 10000PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 10000pF
Height: 0.104" (2.64mm)
Attenuation Value: 39dB @ 100MHz
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 5 A
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSGP5000103MXT Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 10000PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 10000pF, Height: 0.104" (2.64mm), Attenuation Value: 39dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSGP5000103MXT SBSGP5000103MXT Hersteller : Knowles Syfer SBSG.pdf Description: FILTER LC(PI) 10000PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 10000pF
Height: 0.104" (2.64mm)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 5 A
auf Bestellung 833 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SBSGP5000103MXT SBSGP5000103MXT Hersteller : Knowles Syfer Page17_EMICatalog.pdf EMI Filter Circuits 500V .01uF X7R 20% 5.25x3.2mm Pi Filter