Produkte > KNOWLES NOVACAP > SBSMC0500474MXT
SBSMC0500474MXT
SBSMC0500474MXT Knowles Novacap
Page17_EMICatalog.pdf
Hersteller: Knowles Novacap
EMI Filter Circuits 470 NF 50V 19MHZ
auf Bestellung 624 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMC0500474MXT Knowles Novacap
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Values: C = 470nF, Height: 0.133" (3.38mm), Attenuation Value: 43dB @ 100MHz, Filter Order: 1st, Applications: General Purpose, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 20 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Values: C = 470nF
Height: 0.133" (3.38mm)
Attenuation Value: 43dB @ 100MHz
Filter Order: 1st
Applications: General Purpose
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 20 A
auf Bestellung 108 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 470nF
Height: 0.133" (3.38mm)
Filter Order: 1st
Applications: General Purpose
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 20 A