Produkte > SYFER > SBSMC2000154MXB
SBSMC2000154MXB Syfer
SBSM-SBSMC-20A.aspx
Hersteller: Syfer
EMI Filter Circuits 2220 0.15µF 200v X7R 20% Pi Filter Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMC2000154MXB Syfer
Description: SURFACE MOUNT C AND PI FILTER, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Insertion Loss: 43dB @ 100MHz, Height (Max): 0.133" (3.38mm), Capacitance: 0.15 µF, Current: 20 A.
Weitere Produktangebote SBSMC2000154MXB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Insertion Loss: 43dB @ 100MHz
Height (Max): 0.133" (3.38mm)
Capacitance: 0.15 µF
Current: 20 A
Produkt ist nicht verfügbar
SBSMC2000154MXB Hersteller : Knowles Novacap Page20_EMICatalog.pdf EMI Filter Circuits SBSM 200V 150.00 nF 20% X7R (2R1) , EMI filter