Produkte > KNOWLES SYFER > SBSMP5000472MXT
SBSMP5000472MXT
SBSMP5000472MXT Knowles Syfer
SBSM-SBSMP-10A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 4700PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 4700pF
Height: 0.130" (3.30mm)
Attenuation Value: 44dB @ 100MHz
Number of Channels: 1
Current: 10 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSMP5000472MXT Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 4700PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 4700pF, Height: 0.130" (3.30mm), Attenuation Value: 44dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 10 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSMP5000472MXT SBSMP5000472MXT Hersteller : Knowles Syfer Page17_EMICatalog.pdf EMI Filter Circuits 500V 4700pF X7R 20% 6.6x5mm Pi Filter
auf Bestellung 454 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SBSMP5000472MXT SBSMP5000472MXT Hersteller : Knowles Syfer SBSM-SBSMP-10A.aspx Description: FILTER LC(PI) 4700PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 4700pF
Height: 0.130" (3.30mm)
Number of Channels: 1
Current: 10 A