Produkte > KNOWLES SYFER > SBSPP0250104MXT
SBSPP0250104MXT
SBSPP0250104MXT Knowles Syfer
SBSP-SBSPP-1A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 0.1UF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 0.1µF
Height: 0.071" (1.80mm)
Attenuation Value: 37dB @ 100MHz
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 1 A
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSPP0250104MXT Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 0.1UF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 0.1µF, Height: 0.071" (1.80mm), Attenuation Value: 37dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSPP0250104MXT SBSPP0250104MXT Hersteller : Knowles Syfer Page17_EMICatalog.pdf EMI Filter Circuits 1206 25V 0.1uF X7R 20% Pi Filter
auf Bestellung 1181 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SBSPP0250104MXT SBSPP0250104MXT Hersteller : Knowles Syfer SBSP-SBSPP-1A.aspx Description: FILTER LC(PI) 0.1UF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 0.1µF
Height: 0.071" (1.80mm)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 1 A