Produkte > KNOWLES SYFER > SBSPP1000152MXT
SBSPP1000152MXT
SBSPP1000152MXT Knowles Syfer
Page17_EMICatalog.pdf
Hersteller: Knowles Syfer
EMI Filter Circuits 1500 PF
auf Bestellung 1133 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSPP1000152MXT Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 1500PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 1500pF, Height: 0.071" (1.80mm), Attenuation Value: 37dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current: 1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSPP1000152MXT SBSPP1000152MXT Hersteller : Knowles Syfer SBSP-SBSPP-1A.aspx Description: FILTER LC(PI) 1500PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 1500pF
Height: 0.071" (1.80mm)
Attenuation Value: 37dB @ 100MHz
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 1 A
auf Bestellung 653 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 1500pF
Height: 0.071" (1.80mm)
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current: 1 A