Produkte > KNOWLES SYFER > SBSPP1000220MCT
SBSPP1000220MCT
SBSPP1000220MCT Knowles Syfer
SBSP-SBSPP-1A.aspx
Hersteller: Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 22PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 22pF
Height: 0.071" (1.80mm)
Attenuation Value: 2dB @ 100MHz
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 1 A
auf Bestellung 1787 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBSPP1000220MCT Knowles Syfer
Description: FILTER LC(PI) 22PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Low Pass, Values: C = 22pF, Height: 0.071" (1.80mm), Attenuation Value: 2dB @ 100MHz, Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (Pi), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 1 A.
Weitere Produktangebote SBSPP1000220MCT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBSPP1000220MCT SBSPP1000220MCT Hersteller : Knowles Syfer SBSP-SBSPP-1A.aspx Description: FILTER LC(PI) 22PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Mounting Type: Surface Mount
Type: Low Pass
Values: C = 22pF
Height: 0.071" (1.80mm)
Filter Order: 3rd
Applications: General Purpose
Technology: LC (Pi)
ESD Protection: No
Number of Channels: 1
Current: 1 A
Produkt ist nicht verfügbar
SBSPP1000220MCT SBSPP1000220MCT Hersteller : Knowles Syfer Page17_EMICatalog.pdf EMI Filter Circuits 1206 22pF 100v C0G 20% Pi Filter