Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > SBT3100XSS_AY_00001
SBT3100XSS_AY_00001
SBT3100XSS_AY_00001 Panjit International Inc.
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-201AD, Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: DO-201AD
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 100 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SBT3100XSS_AY_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: DO-201AD, Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: DO-201AD, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 600 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 100 V.
Weitere Produktangebote SBT3100XSS_AY_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SBT3100XSS_AY_00001 SBT3100XSS_AY_00001 Hersteller : Panjit International Inc. Description: DIODE SCHOTTKY 100V 3A DO201AD
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Through Hole
Technology: Schottky
Produkt ist nicht verfügbar
SBT3100XSS_AY_00001 SBT3100XSS_AY_00001 Hersteller : Panjit 274EBD022C0E592B512ED2A6B8DCF0639A8EAA3578E545577BC95A63EC200669.pdf Schottky Diodes & Rectifiers 100V,Schottky,DO-201AD,3A