Produkte > NEC/TOKIN > SC-02-15JS
SC-02-15JS
SC-02-15JS NEC/Tokin
2ac-scjs-e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 1500uH 1kHz 2A 0.12Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 40
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC-02-15JS NEC/Tokin
Description: CMC 1.5MH 2A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.142" L x 1.024" W (29.00mm x 26.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 0.472" (12.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 2A, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SC-02-15JS SC-02-15JS Hersteller : KEMET SC-02-15JS Description: CMC 1.5MH 2A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.142" L x 1.024" W (29.00mm x 26.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 0.472" (12.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 2A
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 1.5 mH @ 1 kHz
auf Bestellung 192 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SC-02-15JS SC-02-15JS Hersteller : KEMET SC-02-15JS Description: KEMET - SC-02-15JS - GLEICHTAKTFILTER, 1.5MH, 2A
tariffCode: 85439000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 1.5mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 2A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: SC-JS Series
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
auf Bestellung 69 Stücke:
SC-02-15JS SC-02-15JS Hersteller : KEMET KEM_LF0009_SC-JS-1104536.pdf Common Mode Chokes / Filters 250V 1.5mH 2A DCR=120mOhms