Produkte > KEMET > SC-02-D100
SC-02-D100
SC-02-D100 KEMET
KEM_LF0013_SC_D-3316961.pdf
Hersteller: KEMET
Common Mode Chokes / Filters 250V 2A 100 uH
auf Bestellung 343 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC-02-D100 KEMET
Description: CMC 100UH 2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, No Base, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.906" Dia x 0.512" W (23.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Height (Max): 0.906" (23.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 100 µH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SC-02-D100 SC-02-D100 Hersteller : KEMET SC-02-D100 Description: CMC 100UH 2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, No Base, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.906" Dia x 0.512" W (23.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Height (Max): 0.906" (23.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 70mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 100 µH @ 100 kHz
auf Bestellung 197 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
SC-02-D100 Hersteller : NEC/Tokin SC-02-D100 Common Mode Chokes Dual 100uH 100kHz 2A 70mOhm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 2 Stücke: