Produkte > KEMET > SC-05-100JV
SC-05-100JV
SC-05-100JV KEMET
SC-05-100JV
Hersteller: KEMET
Description: CMC 15MH 5A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.378" L x 0.984" W (35.00mm x 25.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Height (Max): 1.575" (40.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 5A
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 15 mH @ 16 kHz
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC-05-100JV KEMET
Description: CMC 15MH 5A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.378" L x 0.984" W (35.00mm x 25.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Height (Max): 1.575" (40.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 5A, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 15 mH @ 16 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SC-05-100JV SC-05-100JV Hersteller : KEMET KEM_LF0008_SC_JV.pdf Common Mode Chokes / Filters 250V 15mH 5A DCR=100mOhms
auf Bestellung 172 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SC-05-100JV SC-05-100JV Hersteller : KEMET SC-05-100JV Description: KEMET - SC-05-100JV - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, 5A, 15mH, Produktreihe SC-JV
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Induktivität: 15mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 5A
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
auf Bestellung 40 Stücke:
SC-05-100JV Hersteller : TOKIN acf-scjv-e.pdf Common Mode Chokes Dual 15000uH 5A 0.1Ohm DCR Thru-Hole