SC30G503V
SC30G503V Amphenol Advanced Sensors
AAS_920_307E_Thermometrics_NTC_Type_SC3050_021518_web.pdf
Hersteller: Amphenol Advanced Sensors
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0.032" OD cap, insulated leads, 50Kohm +/- 0.1C from 0C-70C
auf Bestellung 1616 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC30G503V Amphenol Advanced Sensors
Description: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, B25/85: 4252K, Resistance in Ohms @ 25°C: 50k, Resistance Tolerance: ±0.1°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 30 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
B25/85: 4252K
Resistance in Ohms @ 25°C: 50k
Resistance Tolerance: ±0.1°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 30 mW
auf Bestellung 1333 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SC30G503V SC30G503V Hersteller : Amphenol aas-920-307e-thermometrics-ntc-type-sc3050-021518-web.pdf Thermistor NTC 50K Ohm 2-Pin Wire Bulk