Produkte > AMPHENOL > SC50F303W
SC50F303W
SC50F303W Amphenol
3579723124284822download.pdf
Hersteller: Amphenol
Thermistor NTC 30K Ohm 2-Pin Wire Bulk
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC50F303W Amphenol
Description: THERMISTOR NTC 30KOHM 3969K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, B25/85: 3969K, Resistance in Ohms @ 25°C: 30K, Resistance Tolerance: ±0.2°C, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Power - Max: 50 mW.
Weitere Produktangebote SC50F303W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SC50F303W SC50F303W Hersteller : Amphenol 3579723124284822download.pdf Thermistor NTC 30K Ohm 2-Pin Wire Bulk
Package / Case: Bead
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
B25/85: 3969K
Resistance in Ohms @ 25°C: 30K
Resistance Tolerance: ±0.2°C
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Power - Max: 50 mW
SC50F303W SC50F303W Hersteller : Amphenol Advanced Sensors AAS-920-307E-Thermometrics-NTC-Type-SC3050-021518--1315880.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 30K Ohm 0-70Deg C .050" cap Insul. Ld