Produkte > SEMTECH > SC573V33RTRC
SC573V33RTRC
SC573V33RTRC Semtech
sc573datasheetfinalv2_1.pdf
Hersteller: Semtech
LDO Regulator Pos 3.3V 0.3A 5-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 4841 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 334
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC573V33RTRC Semtech
Description: IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC-70-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SC-70-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Current Limit, Enable, Part Status: Not For New Designs, PSRR: 60dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 300mA, Protection Features: Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SC573V33RTRC SC573V33RTRC Hersteller : Semtech sc573datasheetfinalv2_1.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.3A 5-Pin SC-70 T/R
auf Bestellung 4841 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 312
SC573V33RTRC SC573V33RTRC Hersteller : Semtech fErGBehQPHVfo6Dmjs5CMl1E.LWxkXZkR2Fn0udbN4o LDO Voltage Regulators SINGLE 3.3V, 300MA LDO Regulator
Mindestbestellmenge: 4
SC573V33RTRC SC573V33RTRC Hersteller : Semtech Corporation fErGBehQPHVfo6Dmjs5CMl1E.LWxkXZkR2Fn0udbN4o Description: IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC-70-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SC-70-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Current Limit, Enable
Part Status: Not For New Designs
PSRR: 60dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.45V @ 300mA
Protection Features: Over Temperature, Short Circuit, Under Voltage Lockout (UVLO)
Mindestbestellmenge: 19
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
PSRR: 60dB (1kHz)