Produkte > SC6 > SC600AIMSTRT
SC600AIMSTRT
fVHNjL7h_JWiyuC76ejc4nFwb8l.SiJKU4QsrtShDF4
Hersteller:
auf Bestellung 232 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SC600AIMSTRT
Description: IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Voltage - Output: 5V, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Frequency: 650kHz, Type: DC DC Regulator, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Applications: Backlight, Current - Output / Channel: 60mA, Internal Switch(s): Yes, Topology: Switched Capacitor (Charge Pump), Supplier Device Package: 10-MSOP, Voltage - Supply (Min): 2.5V, Voltage - Supply (Max): 6.5V.
Weitere Produktangebote SC600AIMSTRT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SC600AIMSTRT SC600AIMSTRT Hersteller : Semtech Corporation fVHNjL7h_JWiyuC76ejc4nFwb8l.SiJKU4QsrtShDF4 Description: IC LED DRIVER RGLTR 60MA 10MSOP
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Voltage - Output: 5V
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Frequency: 650kHz
Type: DC DC Regulator
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Applications: Backlight
Current - Output / Channel: 60mA
Internal Switch(s): Yes
Topology: Switched Capacitor (Charge Pump)
Supplier Device Package: 10-MSOP
Voltage - Supply (Min): 2.5V
Voltage - Supply (Max): 6.5V