Produkte > KYOCERA AVX > SCCR25E505PRB
SCCR25E505PRB
SCCR25E505PRB Kyocera AVX
AVX_SCC_3_0V-2952762.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 3V 5F 8X25mm Radial Low ESR
auf Bestellung 48 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCCR25E505PRB Kyocera AVX
Description: CAPACITOR 5F 0% +100% 3V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +100%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 85mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 5 F, Voltage - Rated: 3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCCR25E505PRB SCCR25E505PRB Hersteller : KYOCERA AVX AVX-SCC-3.0V.pdf Description: CAPACITOR 5F 0% +100% 3V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +100%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 85mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 60°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 5 F
Voltage - Rated: 3 V
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SCCR25E505PRB SCCR25E505PRB Hersteller : KYOCERA AVX 3179427.pdf Description: KYOCERA AVX - SCCR25E505PRB - SUPERCAPACITOR, 5F, 3V, RADIAL
tariffCode: 85322900
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: SCC Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
auf Bestellung 1253 Stücke:
SCCR25E505PRB SCCR25E505PRB Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-scc-3.0v.pdf Cap Supercap 5F 3V 0% to 100% ( 8 X 25mm ) Radial Aluminum Cylindrical Can 3.5mm 15uA 0.085 Ohm 1000h 65°C Bulk
auf Bestellung 5 Stücke: