Produkte > CORNELL DUBILIER - CDE > SCD224K202A3Z25-F
SCD224K202A3Z25-F
SCD224K202A3Z25-F Cornell Dubilier - CDE
SCD.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 2kVdc .22uF 630Vac
auf Bestellung 43 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCD224K202A3Z25-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 2KVDC SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 1.000" (25.40mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 630V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 0.949" (24.10mm), Capacitance: 0.22 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 19 mOhms, Size / Dimension: 1.850" L x 0.969" W (47.00mm x 24.60mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCD224K202A3Z25-F SCD224K202A3Z25-F Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SCD.pdf Film Capacitors 2kVdc .22uF 630Vac
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SCD224K202A3Z25-F SCD224K202A3Z25-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SCD.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 2KVDC SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 1.000" (25.40mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 630V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 0.949" (24.10mm)
Capacitance: 0.22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 19 mOhms
Size / Dimension: 1.850" L x 0.969" W (47.00mm x 24.60mm)