SCD334K202A3Z25-F
SCD334K202A3Z25-F Knowles / Illinois Capacitor
SCD.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 2kVdc .33uF 630Vac
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCD334K202A3Z25-F Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Snubber, Lead Spacing: 1.000" (25.40mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 630V, Voltage Rating - DC: 2000V (2kV), Height - Seated (Max): 1.402" (35.60mm), Capacitance: 0.33 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 13 mOhms, Size / Dimension: 1.776" L x 1.272" W (45.10mm x 32.30mm).
Weitere Produktangebote SCD334K202A3Z25-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCD334K202A3Z25-F SCD334K202A3Z25-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles SCD.pdf Description: CAP FILM 0.33UF 10% 2KVDC SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Snubber
Lead Spacing: 1.000" (25.40mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 630V
Voltage Rating - DC: 2000V (2kV)
Height - Seated (Max): 1.402" (35.60mm)
Capacitance: 0.33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 13 mOhms
Size / Dimension: 1.776" L x 1.272" W (45.10mm x 32.30mm)
Produkt ist nicht verfügbar
SCD334K202A3Z25-F SCD334K202A3Z25-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE SCD-2944626.pdf Film Capacitors 2kVdc .33uF 630Vac