SCF10000 Semtech Corporation
UPKpYdirbGZmpdoeBWFgW0n5tvy9L__GlXFvp0FIFDs
Hersteller: Semtech Corporation
Description: DIODE GP 10KV 500MA AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 150 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 10000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 11.5 V @ 500 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10000 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCF10000 Semtech Corporation
Description: DIODE GP 10KV 500MA AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 150 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 10000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 11.5 V @ 500 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10000 V.
Weitere Produktangebote SCF10000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCF10000 Hersteller : Semtech scfx-1277842.pdf Rectifiers A 1PHHW 500MA FAST 10KV