SCF5432-15-04
SCF5432-15-04 Eaton - Electronics Division
eaton-scf5432-self-control-fuse-data-sheet-elx1134-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE TRIGGERABLE 15A 36V 4 CELL
Features: 10.5 ~ 19.6V Triggerable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.213" L x 0.126" W x 0.053" H (5.40mm x 3.20mm x 1.35mm)
Fuse Type: Board Mount
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Surface Mount
Applications: Battery Protection
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 36 VDC
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCF5432-15-04 Eaton - Electronics Division
Description: FUSE TRIGGERABLE 15A 36V 4 CELL, Features: 10.5 ~ 19.6V Triggerable, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.213" L x 0.126" W x 0.053" H (5.40mm x 3.20mm x 1.35mm), Fuse Type: Board Mount, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Surface Mount, Applications: Battery Protection, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 36 VDC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCF5432-15-04 SCF5432-15-04 Hersteller : Eaton Electronics eaton-scf5432-self-control-fuse-data-sheet-elx1134-en.pdf Surface Mount Fuses Triggerable Fuse, 15 A, 5.4 x 3.2 mm
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SCF5432-15-04 SCF5432-15-04 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-scf5432-self-control-fuse-data-sheet-elx1134-en.pdf Description: FUSE TRIGGERABLE 15A 36V 4 CELL
Packaging: Cut Tape (CT)
Fuse Type: Board Mount
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Surface Mount
Approval Agency: cURus
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 36 VDC
auf Bestellung 5498 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
SCF5432-15-04 SCF5432-15-04 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-scf5432-self-control-fuse-data-sheet-elx1134-en.pdf Surface Mount Fuses Triggerable Fuse, 15 A, 5.4 x 3.2 mm