SCF5432-30-10
SCF5432-30-10 Eaton - Electronics Division
eaton-scf5432-self-control-fuse-data-sheet-elx1134-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 9-10C
Features: 34.2 ~ 46.9V Triggerable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard SMD
Size / Dimension: 0.213" L x 0.126" W x 0.053" H (5.40mm x 3.20mm x 1.35mm)
Fuse Type: Board Mount
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Response Time: Fast Blow
Applications: Battery Protection
Approval Agency: cURus
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80A
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 62 VDC
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCF5432-30-10 Eaton - Electronics Division
Description: FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 9-10C, Features: 34.2 ~ 46.9V Triggerable, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard SMD, Size / Dimension: 0.213" L x 0.126" W x 0.053" H (5.40mm x 3.20mm x 1.35mm), Fuse Type: Board Mount, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Battery Protection, Approval Agency: cURus, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 80A, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 62 VDC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCF5432-30-10 SCF5432-30-10 Hersteller : Eaton Electronics eaton-scf5432-self-control-fuse-data-sheet-elx1134-en.pdf Surface Mount Fuses Triggerable Fuse, 30 A, 5.4 x 3.2 mm
auf Bestellung 4235 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SCF5432-30-10 SCF5432-30-10 Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-scf5432-self-control-fuse-data-sheet-elx1134-en.pdf Description: FUSE TRIGGERABLE 30A 62V 9-10C
Packaging: Cut Tape (CT)
Fuse Type: Board Mount
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cURus
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 62 VDC
Mindestbestellmenge: 4
SCF5432-30-10 SCF5432-30-10 Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-scf5432-self-control-fuse-data-sheet-elx1134-en.pdf Surface Mount Fuses Triggerable Fuse, 30 A, 5.4 x 3.2 mm