SCFS10000 Semtech Corporation
qha7Ky0c5QgwzdjfkVvOoimWuMT7fOMoX4Q3N1pMQKs
Hersteller: Semtech Corporation
Description: DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 150 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 1.5A
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 10000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 19.8 V @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 10000 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCFS10000 Semtech Corporation
Description: DIODE GEN PURP 10KV 1.5A AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 150 ns, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 1.5A, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 10000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 19.8 V @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 10000 V.
Weitere Produktangebote SCFS10000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCFS10000 Hersteller : Semtech scfsx-1277954.pdf Rectifiers A 1PHHW 1.5A FAST 10KV