Produkte > SEMTECH > SCH10000
SCH10000 Semtech
schx-1277591.pdf
Hersteller: Semtech
Rectifiers A 1PHHW 500MA STD 10KV
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCH10000 Semtech
Description: DIODE GEN PURP 10KV 500MA, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 10000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 10 V @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10000 V.
Weitere Produktangebote SCH10000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCH10000 Hersteller : Semtech X6yezGMoJtq4EEuI_1vbg6FK0e7h69cLqzqLYHcrJhQ HIGH VOLTAGE ASSY SCH10000
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
SCH10000 Hersteller : Semtech Corporation X6yezGMoJtq4EEuI_1vbg6FK0e7h69cLqzqLYHcrJhQ Description: DIODE GEN PURP 10KV 500MA
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 10000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 10 V @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 10000 V