Produkte > SEMTECH > SCH20000
SCH20000 Semtech
X6yezGMoJtq4EEuI_1vbg6FK0e7h69cLqzqLYHcrJhQ
Hersteller: Semtech
STANDARD RECOVERY HIGH VOLTAGE RECTIFIER SCH20000
Anzahl je Verpackung: 1 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCH20000 Semtech
Description: DIODE GP 20KV 500MA AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 500mA, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 20 V @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 20000 V.
Weitere Produktangebote SCH20000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCH20000 Hersteller : Semtech Corporation X6yezGMoJtq4EEuI_1vbg6FK0e7h69cLqzqLYHcrJhQ Description: DIODE GP 20KV 500MA AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 500mA
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 20000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 20 V @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 20000 V
Produkt ist nicht verfügbar
SCH20000 Hersteller : Semtech schx-1277591.pdf Rectifiers A 1PHHW 500MA STD 20KV