SCKV200K3 Semtech Corporation
93GiwnP7uAITFjyaFKjuSs0ZqIokp3_.KFWt1L_9_co
Hersteller: Semtech Corporation
Description: DIODE GEN PURP 200KV 2A AXIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Chassis, Stud Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 2.5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 2A
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 250 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200000 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCKV200K3 Semtech Corporation
Description: DIODE GEN PURP 200KV 2A AXIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Chassis, Stud Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 2.5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 2A, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 200000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 250 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 200000 V.
Weitere Produktangebote SCKV200K3
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCKV200K3 Hersteller : Semtech sckvxk3-1277597.pdf Rectifiers A 1PHHW 200MA STD 200KV