SCM2012FS121MDG
SCM2012FS121MDG INPAQ Technology Co., Ltd
SCM2012FS%20Series.pdf
Hersteller: INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCM2012FS121MDG INPAQ Technology Co., Ltd
Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD, Packaging: Cut Tape (CT), Part Status: Active, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pad, Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Height (Max): 0.055" (1.40mm), Voltage Rating - DC: 50V, Current Rating (Max): 370mA, DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCM2012FS121MDG SCM2012FS121MDG Hersteller : INPAQ Technology Co., Ltd SCM2012FS%20Series.pdf Description: CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Part Status: Active
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.055" (1.40mm)
Voltage Rating - DC: 50V
Current Rating (Max): 370mA