Produkte > KYOCERA AVX > SCMR14G334SRBA0
SCMR14G334SRBA0
SCMR14G334SRBA0 KYOCERA AVX
AVX-SCM.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP 330MF -10% +30% 7.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.945" L x 0.315" W (24.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.531" (13.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 450mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 mF
Voltage - Rated: 7.5 V
auf Bestellung 1846 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCMR14G334SRBA0 KYOCERA AVX
Description: CAP 330MF -10% +30% 7.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.945" L x 0.315" W (24.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.531" (13.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 450mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 mF, Voltage - Rated: 7.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCMR14G334SRBA0 SCMR14G334SRBA0 Hersteller : Kyocera AVX AVX-SCM.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 7.5V .33F 8X14mm Rad ial
auf Bestellung 354 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SCMR14G334SRBA0 SCMR14G334SRBA0 Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-scm.pdf Cap Supercap 0.33F 7.5V -10% to 30% ( 24 X 8 X 14mm ) Radial Plastic Oval Can 13.5mm 6uA 0.54 Ohm 1000h 65°C Bulk
auf Bestellung 1 Stücke:
auf Bestellung 1 Stücke:
SCMR14G334SRBA0 SCMR14G334SRBA0 Hersteller : KYOCERA AVX 3179426.pdf Description: KYOCERA AVX - SCMR14G334SRBA0 - SUPERCAPACITOR, 0.33F, 7.5V, RADIAL
tariffCode: 85322900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: SCM Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)