Produkte > KYOCERA AVX > SCMR14J334SRBB0
SCMR14J334SRBB0
SCMR14J334SRBB0 Kyocera AVX
AVX-SCM.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Supercapacitors / Ultracapacitors 8.1V .33F 8X14mm Rad ial
auf Bestellung 340 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCMR14J334SRBB0 Kyocera AVX
Description: CAP 330MF -10% +30% 8.1V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: -10%, +30%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.945" L x 0.315" W (24.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.531" (13.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 mF, Voltage - Rated: 8.1 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCMR14J334SRBB0 SCMR14J334SRBB0 Hersteller : KYOCERA AVX AVX-SCM.pdf Description: CAP 330MF -10% +30% 8.1V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: -10%, +30%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.945" L x 0.315" W (24.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.531" (13.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 mF
Voltage - Rated: 8.1 V
auf Bestellung 111 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
SCMR14J334SRBB0 SCMR14J334SRBB0 Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-scm.pdf Cap Supercap 0.33F 8.1V -10% to 30% ( 24 X 8 X 14mm ) Radial Plastic Oval Can 13.5mm 7uA 0.54 Ohm 1000h 65°C Bulk
auf Bestellung 220 Stücke:
auf Bestellung 220 Stücke: