Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > SCMR18H105PRBB0
SCMR18H105PRBB0
SCMR18H105PRBB0 KYOCERA AVX Components
avx-scm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Supercap 1F 6V 0% to 100% (16 X 8 X 18mm) Radial Plastic Oval Can 11.5mm 11uA 0.25 Ohm 1000h 65°C Bulk
auf Bestellung 1280 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 52
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCMR18H105PRBB0 KYOCERA AVX Components
Description: CAP 1F 0% +100% 6V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +100%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.453" (11.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 F, Voltage - Rated: 6 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCMR18H105PRBB0 SCMR18H105PRBB0 Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-scm.pdf Cap Supercap 1F 6V 0% to 100% (16 X 8 X 18mm) Radial Plastic Oval Can 11.5mm 11uA 0.25 Ohm 1000h 65°C Bulk
auf Bestellung 1372 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 45
Mindestbestellmenge: 45
SCMR18H105PRBB0 SCMR18H105PRBB0 Hersteller : KYOCERA AVX AVX_SCM-3075352.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 6V 1F 8X18mm Radial
SCMR18H105PRBB0 SCMR18H105PRBB0 Hersteller : KYOCERA AVX AVX-SCM.pdf Description: CAP 1F 0% +100% 6V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +100%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.453" (11.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 250mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.787" (20.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 F
Voltage - Rated: 6 V
Mindestbestellmenge: 3
SCMR18H105PRBB0 SCMR18H105PRBB0 Hersteller : KYOCERA AVX 3179426.pdf Description: KYOCERA AVX - SCMR18H105PRBB0 - SUPERCAPACITOR, 1F, 6V, RADIAL