Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > SCMR22F155PRBA0
SCMR22F155PRBA0
SCMR22F155PRBA0 KYOCERA AVX Components
avx-scm.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Supercap 1.5F 5.5V 0% to 100% (16 X 8 X 22mm) Radial Plastic Oval Can 11.5mm 12uA 0.2 Ohm 1000h 65°C Bulk
auf Bestellung 468 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 51
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCMR22F155PRBA0 KYOCERA AVX Components
Description: CAPACITOR 1.5F 0% +100% 5.5V T/H, Packaging: Bulk, Tolerance: 0%, +100%, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Lead Spacing: 0.453" (11.50mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C, Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.5 F, Voltage - Rated: 5.5 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCMR22F155PRBA0 SCMR22F155PRBA0 Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-scm.pdf Cap Supercap 1.5F 5.5V 0% to 100% (16 X 8 X 22mm) Radial Plastic Oval Can 11.5mm 12uA 0.2 Ohm 1000h 65°C Bulk
auf Bestellung 468 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 51
auf Bestellung 1100 Stücke:
Mindestbestellmenge: 43
SCMR22F155PRBA0 SCMR22F155PRBA0 Hersteller : Kyocera AVX AVX_SCM-3075352.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 5.5V 1.5F 8X22mm Rad ial
auf Bestellung 1208 Stücke:
SCMR22F155PRBA0 SCMR22F155PRBA0 Hersteller : KYOCERA AVX AVX-SCM.pdf Description: CAPACITOR 1.5F 0% +100% 5.5V T/H
Packaging: Bulk
Tolerance: 0%, +100%
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.630" L x 0.315" W (16.00mm x 8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Lead Spacing: 0.453" (11.50mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 200mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 65°C
Height - Seated (Max): 0.945" (24.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.5 F
Voltage - Rated: 5.5 V
Mindestbestellmenge: 3