Produkte > NEC/TOKIN > SCR-020-0R55A250J
SCR-020-0R55A250J
SCR-020-0R55A250J NEC/Tokin
512057329564840aclinefilter_e.pdf
Hersteller: NEC/Tokin
Common Mode Chokes Dual 25000uH 10kHz 2A 0.2Ohm DCR Thru-Hole
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 26
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCR-020-0R55A250J NEC/Tokin
Description: CMC 25MH 2A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.142" L x 0.906" W (29.00mm x 23.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -25°C ~ 120°C, Height (Max): 1.142" (29.00mm), Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Inductance @ Frequency: 25 mH @ 10 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCR-020-0R55A250J SCR-020-0R55A250J Hersteller : KEMET SCR-020-0R55A250J Description: CMC 25MH 2A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.142" L x 0.906" W (29.00mm x 23.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -25°C ~ 120°C
Height (Max): 1.142" (29.00mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Inductance @ Frequency: 25 mH @ 10 kHz
auf Bestellung 177 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
SCR-020-0R55A250J SCR-020-0R55A250J Hersteller : KEMET KEM_LF0014_SCR.pdf Common Mode Chokes / Filters 250V 2A 25mH DCR=200mOhms
auf Bestellung 240 Stücke:
SCR-020-0R55A250J SCR-020-0R55A250J Hersteller : Kemet kem_lf0014_scr.pdf Common Mode Chokes Dual 25000uH 10kHz 2A 0.2Ohm DCR Thru-Hole Tray
Produkt ist nicht verfügbar