Produkte > KEMET > SCT25XV-100-1R3A016JV
SCT25XV-100-1R3A016JV
SCT25XV-100-1R3A016JV KEMET
KEM_LF0086_SC19XV
Hersteller: KEMET
Description: CMC 2.05MH 10A 2LN TH AEC-Q200
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.516" L x 1.043" W (38.50mm x 26.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 1.378" (35.00mm)
Voltage Rating - AC: 1000V (1kV)
Voltage Rating - DC: 1000V (1kV)
Current Rating (Max): 10A
DC Resistance (DCR) (Max): 10.91mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.05 mH @ 100 kHz
auf Bestellung 138 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SCT25XV-100-1R3A016JV KEMET
Description: CMC 2.05MH 10A 2LN TH AEC-Q200, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.516" L x 1.043" W (38.50mm x 26.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 1.378" (35.00mm), Voltage Rating - AC: 1000V (1kV), Voltage Rating - DC: 1000V (1kV), Current Rating (Max): 10A, DC Resistance (DCR) (Max): 10.91mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.05 mH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SCT25XV-100-1R3A016JV SCT25XV-100-1R3A016JV Hersteller : KEMET KEM_LF0082_SCT_XV.pdf Common Mode Chokes / Filters 1000V 25mH 10A ESR=10.91mOhms AEC-Q200
auf Bestellung 133 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
SCT25XV-100-1R3A016JV SCT25XV-100-1R3A016JV Hersteller : KEMET SCT25XV-100-1R3A016JV?lang=en Description: KEMET - SCT25XV-100-1R3A016JV - Gleichtaktdrossel, stromkompensierte Drossel, AEC-Q200, 2.05mH, 10A, vertikal
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Induktivität: 2.05mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 10A