Produkte > SD1 > SD12-R47-R
SD12-R47-R
eaton-sd-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 11400 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD12-R47-R
Description: FIXED IND 470NH 3.19A 24.6 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 24.6mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.86A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 3.19 A.
Weitere Produktangebote SD12-R47-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD12-R47-R SD12-R47-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 470NH 3.19A 24.6 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 24.6mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.86A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 3.19 A
Produkt ist nicht verfügbar
SD12-R47-R Hersteller : Bussmann / Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density-348740.pdf Fuse Holder Accessories 0.47uH 3.86A 0.0246ohms