Produkte > SEMTECH > SD12C.TCT
SD12C.TCT
SD12C.TCT Semtech
sdxxc.pdf
Hersteller: Semtech
ESD Suppressor TVS Bi-Dir 12V 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 267000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD12C.TCT Semtech
Description: TVS DIODE 12VWM 24VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD12C.TCT SD12C.TCT Hersteller : Semtech sdxxc.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 12V 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 267000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 100pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 15A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 24V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 226
Mindestbestellmenge: 212
SD12C.TCT SD12C.TCT Hersteller : SEMTECH SD12C.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 350W; 13.3V; 15A; bidirectional; SOD323; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.35kW
Max. off-state voltage: 12V
Breakdown voltage: 13.3V
Max. forward impulse current: 15A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SOD323
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Mindestbestellmenge: 105
SD12C.TCT SD12C.TCT Hersteller : Semtech RR10aQG36Xi0_9rrc6CNXtCd.ju6CYQhOj9cf.EljbY ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, 12V, BI, SOD-323, 3K, T&R
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 9
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Bauform - Diode: SOD-323
hazardous: false
Begrenzungsspannung Vc, max.: 24V
Betriebsspannung: 12V
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Verlustleistung Pd: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: SDxxC Series
auf Bestellung 793 Stücke:
SD12C.TCT
Produktcode: 132424
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
SD12C.TCT Hersteller : Semtech RR10aQG36Xi0_9rrc6CNXtCd.ju6CYQhOj9cf.EljbY SOD 323/BI-DIRECTIONAL 12V 15A TVS DIODE SD12
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
SD12C.TCT Hersteller : Semtech RR10aQG36Xi0_9rrc6CNXtCd.ju6CYQhOj9cf.EljbY Защитный диод, 350Вт, 13,3В, 15А, SOD323 Група товару: Супресори Од. вим: шт