SD15C.TCT
SD15C.TCT Semtech Corporation
RR10aQG36Xi0_9rrc6CNXtCd.ju6CYQhOj9cf.EljbY
Hersteller: Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SOD323
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ)
Applications: General Purpose
Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOD-323
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 18000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD15C.TCT Semtech Corporation
Description: TVS DIODE 15VWM 29VC SOD323, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-76, SOD-323, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TJ), Applications: General Purpose, Capacitance @ Frequency: 75pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOD-323, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 16.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29V, Power - Peak Pulse: 350W, Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD15C.TCT SD15C.TCT Hersteller : SEMTECH sdxxc.pdf Category: Bidirectional TVS SMD diodes
Description: Diode: TVS; 350W; 16.7V; 12A; bidirectional; SOD323; reel,tape
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 0.35kW
Max. off-state voltage: 15V
Breakdown voltage: 16.7V
Max. forward impulse current: 12A
Semiconductor structure: bidirectional
Case: SOD323
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
auf Bestellung 2346 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 85
SD15C.TCT SD15C.TCT Hersteller : Semtech RR10aQG36Xi0_9rrc6CNXtCd.ju6CYQhOj9cf.EljbY ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, 12V, BI, SOD-323, 3K, T&R
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-76, SOD-323
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power - Peak Pulse: 350W
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 8
tariffCode: 85411000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Bauform - Diode: SOD-323
hazardous: false
Begrenzungsspannung Vc, max.: 29V
Betriebsspannung: 15V
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
Verlustleistung Pd: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: SDxxC Series
SD15C.TCT SD15C.TCT Hersteller : Semtech sdxxc.pdf ESD Suppressor TVS Bi-Dir 15V 2-Pin SOD-323 T/R
auf Bestellung 8 Stücke:
SD15C.TCT Hersteller : Semtech RR10aQG36Xi0_9rrc6CNXtCd.ju6CYQhOj9cf.EljbY SOD323/300W TVS 15V SINGLE SD15
Anzahl je Verpackung: 3000 Stücke
auf Bestellung 12 Stücke:
Lieferzeit 7-21 Tag (e)
Produkt ist nicht verfügbar
SD15C.TCT Hersteller : Semtech sdc15.pdf Diode: transil; 350W; 16.7V; 12A; bidirectional; SOD323 Група товару: Супресори Од. вим: шт