Produkte > SD1 > SD18-471-R
SD18-471-R
eaton-sd-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 83645 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD18-471-R
Description: FIXED IND 470UH 201MA 6.39OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 6.39Ohm, Current - Saturation (Isat): 148mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 201 mA.
Weitere Produktangebote SD18-471-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD18-471-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 470UH 201MA 6.39OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 6.39Ohm
Current - Saturation (Isat): 148mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 201 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SD18-471-R Hersteller : Bussmann / Eaton BUS_Elx_PM_4311_SD_Series_High_Power_Density-348740.pdf Fuse Holder Accessories 470uH 0.148A 6.39ohms
Produkt ist nicht verfügbar
SD18-471-R SD18-471-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_sd_metalized_shielded_drum_core_power_induct-1608839.pdf Power Inductors - SMD 470uH 0.148A 6.39ohms