Produkte > SD2 > SD25-821-R
SD25-821-R
eaton-sd-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 82400 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD25-821-R
Description: FIXED IND 820UH 230MA 5.04OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 5.04Ohm, Current - Saturation (Isat): 139mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 230 mA.
Weitere Produktangebote SD25-821-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD25-821-R SD25-821-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 820UH 230MA 5.04OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 5.04Ohm
Current - Saturation (Isat): 139mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 230 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SD25-821-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-sd-metalized-shielded-drum-core-power-induct-1608839.pdf Fuse Holder 820uH 0.139A 5.04ohms