Produkte > SD3 > SD3112-151-R
SD3112-151-R
eaton-sd3112-shielded-power-inductor-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 12300 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3112-151-R
Description: FIXED IND 150UH 149MA 6.01OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.01Ohm, Current - Saturation (Isat): 142mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 149 mA.
Weitere Produktangebote SD3112-151-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD3112-151-R SD3112-151-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd3112-shielded-power-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 150UH 149MA 6.01OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.01Ohm
Current - Saturation (Isat): 142mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 149 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 6.01Ohm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 149 mA