Produkte > EATON > SD3114-100-R
SD3114-100-R
SD3114-100-R Eaton
skupage.sd3114100r.pdf
Hersteller: Eaton
SD3114-100-R Eaton Inductor Surface Mount Power Shielded Drum Core 10.4uH/10uH 100KHz Ferrite 0.57A 0.458Ohm - Arrow.com
auf Bestellung 4100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3114-100-R Eaton
Description: FIXED IND 10UH 570MA 458 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 458mOhm, Current - Saturation (Isat): 780mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 570 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD3114-100-R SD3114-100-R Hersteller : Eaton skupage.sd3114100r.pdf SD3114-100-R Eaton Inductor Surface Mount Power Shielded Drum Core 10.4uH/10uH 100KHz Ferrite 0.57A 0.458Ohm - Arrow.com
auf Bestellung 4100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4100
SD3114-100-R SD3114-100-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 10uH 0.78A 0.458ohms
SD3114-100-R SD3114-100-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 10UH 570MA 458 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 458mOhm
Current - Saturation (Isat): 780mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 570 mA
Mindestbestellmenge: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 458mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 570 mA