Produkte > COOPER > SD3114-1R0-R
SD3114-1R0-R COOPER
eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: COOPER
auf Bestellung 12600 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3114-1R0-R COOPER
Description: FIXED IND 1UH 1.6A 58 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 58mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.35A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Weitere Produktangebote SD3114-1R0-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD3114-1R0-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.6A 58 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 58mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.35A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 58mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Produkt ist nicht verfügbar
SD3114-1R0-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 1.0uH 2.35A 0.058ohms