Produkte > EATON > SD3114-221-R
SD3114-221-R
SD3114-221-R Eaton
skupage.sd3114221r.pdf
Hersteller: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 220.9uH/220uH 20% 100KHz Ferrite 0.14A 8.9Ohm DCR 1212 T/R
auf Bestellung 4100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3114-221-R Eaton
Description: FIXED IND 220UH 140MA 7.67 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 7.67Ohm, Current - Saturation (Isat): 170mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 140 mA.
Weitere Produktangebote SD3114-221-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD3114-221-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 220UH 140MA 7.67 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 7.67Ohm
Current - Saturation (Isat): 170mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 140 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SD3114-221-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 220uH 0.17A 7.67ohms