Produkte > EATON > SD3114-2R2-R
SD3114-2R2-R
SD3114-2R2-R Eaton
-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton
Inductor Power Shielded Drum Core 2.12uH/2.2uH 30% 100KHz Ferrite 1.17A 0.11Ohm DCR 1212 T/R
auf Bestellung 12300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4100
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3114-2R2-R Eaton
Description: FIXED IND 2.2UH 1.17A 110 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 110mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.74A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.17 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Inductor: wire; SMD; 2.2uH; Ioper: 1.17A; R: 110mΩ; ±30%; 3.1x3.1mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 2.2µH
Operating current: 1.17A
Resistance: 0.11Ω
Tolerance: ±30%
Body dimensions: 3.1x3.1mm
Test frequency: 0.1MHz
Saturation current: 1.74A
Core material: ferrite
Height: 1.4mm
Max resistance: 110mΩ
Operating temperature: -40...125°C
auf Bestellung 12300 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4100
SD3114-2R2-R SD3114-2R2-R Hersteller : Eaton -metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 2.12uH/2.2uH 30% 100KHz Ferrite 1.17A 0.11Ohm DCR 1212 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
SD3114-2R2-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.17A 110 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 110mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.74A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.17 A
Produkt ist nicht verfügbar
SD3114-2R2-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 1.74A 0.11ohms