Produkte > EATON ELECTRONICS > SD3114-4R7-R
SD3114-4R7-R
SD3114-4R7-R Eaton Electronics
eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 4.7uH 1.14A 0.251ohms
auf Bestellung 332 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3114-4R7-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 4.7UH 770MA 251 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 251mOhm, Current - Saturation (Isat): 1.14A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 770 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD3114-4R7-R SD3114-4R7-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 770MA 251 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 251mOhm
Current - Saturation (Isat): 1.14A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 770 mA
auf Bestellung 2167 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
SD3114-4R7-R eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
auf Bestellung 4100 Stücke:
SD3114-4R7-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK ETON-S-A0008344636-1.pdf?hkey=82A29B72BDB3BD67C626B77C2F032848 Description: EATON / PARTNER STOCK - SD3114-4R7-R - POWER INDUCTORS-SMD 4.7UH 1.14A 0.
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
SD3114-4R7-R SD3114-4R7-R Hersteller : Eaton skupage.sd31144r7r.pdf Inductor Power Shielded Drum Core 4.9uH/4.7uH 30% 100KHz Ferrite 0.77A 0.29Ohm DCR 1212 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 251mOhm
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 770 mA