Produkte > SD3 > SD3114-6R8-R
SD3114-6R8-R
eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 4100 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3114-6R8-R
Description: FIXED IND 6.8UH 710MA 296 MOHM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 296mOhm, Current - Saturation (Isat): 980mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 710 mA.
Weitere Produktangebote SD3114-6R8-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD3114-6R8-R SD3114-6R8-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 710MA 296 MOHM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.122" L x 0.122" W (3.10mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 296mOhm
Current - Saturation (Isat): 980mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
Produkt ist nicht verfügbar
SD3114-6R8-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-sd3114-metalized-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 0.98A 0.296ohms