Produkte > KYOCERA AVX > SD3220S100S3R0
SD3220S100S3R0 KYOCERA AVX
schottky.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Schottky Diodes & Rectifiers DIODE SCHOTTKY 100V 30A
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details SD3220S100S3R0 KYOCERA AVX
Description: DIODE SCHOTTKY 100V 3A 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io): 3A, Supplier Device Package: 1206, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 3 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V.
Weitere Produktangebote SD3220S100S3R0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
SD3220S100S3R0 Hersteller : KYOCERA AVX schottky.pdf Description: DIODE SCHOTTKY 100V 3A 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io): 3A
Supplier Device Package: 1206
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 850 mV @ 3 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 100 V